| tocxsickid989toxic a întrebat:

Imi place de un baiat care e cu un an mai mare decat mine.(eu a7a. el a8a) Invatam la scoli diferite. Nu am iesit niciodata afara cu el, dar ne vedeam aproape in fiecare zi pentru ca iesim in acelasi loc. De obicei doar ne salutam de la departare. De vreo luna am inceput sa vorbim in fiecare zi pe facebook (mereu intra in vorba cu mine si imi trimite multe emoticoane laughing ) El a fost plecat in ultimele 3 saptamani la bunicii sai care sunt din alt oras, asa ca nu l-am mai vazut pe afara. De obicei imi vorbeste cu "mai :* "

Saptamana asta a venit de la bunici, si azi cand am iesit afara m-am intalnit cu el. El era afara cu mai multe fete si baieti pupulari, cu care sta el de obicei. S-au asezat pe o banca si erau cu spatele la mine si la restul cu care iesisem eu. Nu credeam ca m-a vazut. Dar deodata s-a intors cu fata spre mine si a strigat "heeei". Si dupa a venit la mine, m-a luat in brate si m-a pupat pe obraz love struck

Voi credeti ca am sanse cu el catusi de putin?

4 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Eu cred ca ai sanse.

| OchisorVisator a răspuns:

E foarte posibil sa te placa, doar mai asteapta putin de tot si probabil lucrurile vor merge de la sine (deja au inceput)

| Sevill a răspuns:

Eu cred ca ai sanse daca si el vrea puteti sa aveti o relatie minunata. Sper ca te te-am ajutat. Funda?

| Girllgirl a răspuns:

Este posibil ca el sa simta ceva pentru. tine. Spune-i ca-l placi, poate si el iti va spune ce simte pentru. tine si puteti avea o relatie. Sper ca te-am ajutat.