| Jnuabszsbabab a întrebat:

Buna,îmi place de un băiat el este a 6 a și eu sunt a 5 a.
El a aflat ca îl plac acum 5 și de când a început scoala ba ma ignora, ba se uita la mine, ba îmi spune buna.Si prietenele mele l-au întrebat dacă ma place și el a spus ca nu.Asa ca i-am trimis sms colegului lui și l-am întrebat dacă ma place și a spus ca nu și nu are niciun motiv.Si nu știu ce sa fac...

6 răspunsuri:
| Lizuca1234 a răspuns:

Fetita, du-te la școală și lasă baietii

| cristian200313 a răspuns:

Esti prea mica pentru a fi cu un baiat, mai creste si tu unpic, pana faci 15-16 ani, poti face ce vrei.

| Barbye26 a răspuns (pentru cristian200313):

Corect! Pe mine sincer ma uimesc copilitele din ziua de azi.

| Ana7807820 a răspuns:

Ti-am spus toti sa nu incepi o chestiune asa de dificila acum. Nu poti intelege?

| MayongoStamly20 a răspuns:

La mine e exact la fel cu o fata, sunt tot a 5 a și colegul meu a întrebat o dacă ma place și cică a zis da, dar nu prea îl cred pe colegul meu

| aduk05 a răspuns:

In clasa a 5 a ma jucam cu păpușile, sincera sa fiu