| ticaela a întrebat:

imi place de un baiat mai timid, si nu stiu sigur daca si el ma place, as vrea sa ma ajutati sa imi dau seama ca sa stiu daca pot sa intru in vorba cu el sau nu... Desi nu am vorbit niciodata se uita foarte atent la mine, iar apoi cand ma uit eu intoarce privirea. Saptamana trecuta clasa lui a avut la noi pe hol si eu eram cu niste prietene pe acolo, apoi l-am observat ca se uita la mine din celalalt capat si a intrat in clasa. Dupa cateva minute iese impreuna cu un prieten de-al lui si vine in capatul holului ( am auzit ca prietenul lui l-a intrebat ca de ce au venit aici.). Luna trecuta mi-a dat like la o poza pe facebook, iar azi cand m-a vazut a inceput sa zambeasca...

Ce parere aveti, exista vreo sansa sa ma placa :*? Fundaaa ♥

6 răspunsuri:
| Florinapopica a răspuns:

Da clar! Daca nu face el primul pas, fa-l tu! E clar ca e ceva! Fa-ti curaj si vorbeste cu el! Bafta:*

| Casa a răspuns:

Da exista sanse:succes.

| puffy04 a răspuns:

Din ceea ce ai povestit tu, te place.Ar fi ok sa faci cumva ca el sa faca primul pas.Prin prietenii comuni poti afla sigur daca te place(dar e evident) si tot prin ei poate afla si el ca il placi. Daca el te place si afla ca si u la fel ar putea avea mai mult curaj sa faca primul pas.Intre timp, de fiecare data cand il vezi zambeste finut, priveste-l finut si rapid, nu insistent.Baftahappy:*

| stefddjgkjj a răspuns:

Sincer, da eu cred ca sunt destule sanse, dar eu zic sa nu te duci la el si sa il intrebi, afla un picc mai subtilwinking

| Stefania_Morosan_1993 a răspuns:

Incearca sa faci tu primul pas spune-i adevarul si poate asa il convingi e clar ca te place

| denis500 a răspuns:

Spune-i ce simti si o sa inteleaga spune-i in fata si o sa spuna da da-ca spune nu atunci peste 2 sa-u max 3 zile o sa se razgandeasca so o sa sp-una da