| Ephappy a întrebat:

Imi place de un coleg de grupa la facultate. Credeti ca e ok sa-i cumpar ceva de Craciun?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi miai indicat sa-i propui sa va petreceti seara de Craciun intr-un local adecvat, in cadrul unei ''cine romantice'' big grin

| Andreeush a răspuns:

Dacă sunteți apropiați da.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca exista ceva intre voi - chiar si doar o prietenie nevinovata - poti, Dar daca nu exista, sunteti doar doi colegi, nu.

| Goete a răspuns:

Daca vrei sa il pui in situatia jenanta in care tu ii dai cadou si el tie nu, cumpara-i

| Crackman a răspuns:

Dacă ii oferi într un mod discret doar voi doi.

| putadepeste5787658 a răspuns:

Evident ca ar fi o idee buna sa ii cumperi ceva de Craciun, asa ii atragi atentia si poate incepeti sa vorbiti!