| Elena12_2135 a întrebat:

imi place un tip, e in clasa cu mine dar el nu stie ca il plac.(sunt clasa a6a)I-as spune dar nu stiu cum... celor mai bune prietene li s-ar parea ciudat; normal imi pasa si de parerea lor. iar colegul meu de banca este cel mai bun prieten al baiatului acela. mi-e frica ce ceea ce ar putea zice acest baiat si toti cei din jurul meu inclusiv prietenele mele(care sunt si colege de clasa). ce ar trebui sa fac? va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| ShakeIt a răspuns:

Pai uite ce zic eu... sunt mai mare nu mai stiu cum e in clasa a 6ahee hee dar parerea mea e ca ar trebui sa te duci la el in pauze sa glumesti, sa stai prin grupul lui de prieteni, lui totusi sa-i acorzi o atentie deosebita. Din cand in cand il privesti profund in ochi, ii pui pana pe umar, pe cot, ii atingu palma "din greseala"... astfel deveniti prieten, aratandu`i ca totusi iti pasa de el.happy Si daca iti raspunde tot " cu aceeasi moneda" si el iti faci curaj si`i spui ca ar trebui sa fiti mult mai mult decat prieteni, sau daca te simti in stare il saruti si`l intrebi ce zice de asta, ce raspuns are. o sa te intrebe "raspuns la ce" si tu ii spui " la asta " si il mai saruti o data:X
fundabatting eyelashes?

6 răspunsuri:
| MeMyseIf a răspuns:

Buna,dar tu ce ai vrea sa faci,aa,la virsta ta? Si daca iti place de el ast ce inseamna, ce vreai sa faci cu el? Sa te cuplezi? Sa traiti impreuna? Sau doar sex? Ce?happySau vreai sa-l inviti la tine sa va jucati cu papusile?laughingMa copii timpiti, sunteti dusi.zau,n-am cuvinte!

| AWonderfulDay a răspuns:

Te duci cu tupeuu la el...
Ii zici sa vina mai intr.o parte
Ii zici sa nu zica la nimeni
Il intrebi daca ii place de vreo fata
Il intrebii daca cumva te place
Daca da... ii spui sh thu ce simti
DAk rasp este nu. ii spui ca eraa de curiozitatee.
Daca nu te lasa in pace ii zici ca nu e treaba luiwinking

| radu a răspuns:

Ii spui pe mess

| dragutzyka29 a răspuns:

Eleno, sa stii ca si mie-mi place de el deci n-as zice ceva de rau

| dragutzyka29 a răspuns:

Nesimtit-o de ce nu ne-ai zis?

| sKuMpy52 a răspuns:

Pai,eu as spune ca, conteaza in primul rand parerea prietenilor si as vrea sa te pupi odata cu el.serios vreau sa te vad da e cam nesimtit baiatu astazi crying