| alecrş a întrebat:

Buna!
Îmi poate spune cineva din ce cauza, după actul sexual iubitului meu i=i se irita penisul apoi îl ustura vreo 2 3 zile? Bine, țin sa menționez ca am facut-o de 3 ori pe zi(s-a întâmplat o singura data.)
Faza e ca și chiar dacă o facem o data pe zi, tot apar acele usturimi.
Cineva care a pățit ceva de genul?

3 răspunsuri:
| Design2021 a răspuns:

Da, se intampla des, sa mearga la medicul urolog pentru consultatie,
sau mergi la farmacie si iti recomanda de acolo cv.

Răspuns utilizator avertizat
| dragodana a răspuns:

Salut!
Este posibil sa fie alergic la lichidul tau(cel din vagin).
Pana ajungeti la doctor, recomand folosirea prezervativului.