| ioana2200 a întrebat:

imi poate spune si mie cineva despre ce as putea vorbi cu un baiat pe mess de care imi place foarte mult?
Eu am 15 iar el 18 si cred ca si el ma place.
Il salut si il intreb ce face dar mai departe...
Astept sfaturile voastre:*

4 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Pai pe mess se poate face orice vrei tu acolo poti pretinde si ca esti hannah montana deci daca ai o gandire ''malefica'' il poti face pe tip sa sta in dinti dupa tine si... cel mai bine stati real unu in fata celuilalt asa va puteti vedea si fata e mai placut real decat virtual

| ioana2200 explică (pentru Timmotey):

Normal ca face to face e mult mai bine dar pana atunci as vrea sa incerc sa ne cunoastem mai bine pe mess

| Timmotey a răspuns (pentru ioana2200):

Pai... incearca sa vorbesti lejer sa ii dai o leodie draguta ii pui intrebari ce a facut ieri ii spui ca tu ai facut nu stiu ce, il intrebi diverse chestii banale gen: ca tricou porti apoi hotarati sa va vedeti nah... ca pana la urma tot o sa va vedeti si atunci va fi altfel dar nu fii timidaaaa nu trebuie fii zambareata nu tupeista gen bah hai treci asa mai delicat mai dulce

| yomotherfucker a răspuns:

Pai da faceti cunostita si ia-l cu tupeu! doamne ce bine o sa mearga am incercat'o pe pielea mea! succes!