| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți da niste idei ce să îi scriu iubitului meu de ziua lui? Pentru că nu am nici cea mai mică idee.Eu sunt mai dulce, îmi place să îl dădăcesc, să fiu siropoasa, care lui nu ii plac.
Hellp,

10 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce nu îi scrii ceva compus de tine?
Doar e iubitul tău.

| Plato a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine ca, indiferent cum iasa, sa ii scrii tu. Si, chiar daca el nu-i genul ala, sa-i scrii exact asa cum simti. Pentru ca, in felul asta, te vei transpune intr-adevar in mesajul ala si va valora mult mai mult. Intelegi?

| ywar a răspuns:

Dragu' meu iubi,
desi sunt cam scurta de minte si toanta in ale gramaticii m-am hotarat hodoronc-tronc sa-ti scriu la multi ani, dar nu-ti face grija. textul nu-mi apartine. Desi, de obicei sunt dulce o sa te astept azi acasa cu o ulcica de ciorba acrita cu zama de varza si o prajitura de 12 lei sa vezi cat de mult te iubesc eu pe persoana fizica. Apoi ca sa vezi cat de dulce sunt, deoarece sunt in perioada aceea care-ti place tie mult o sa facem seex peste tot in casa in pozitia ta preferata: pe la spate si toata lumea va fi foarte fericita iar peste 9 luni vom avea un nepotel conceput in iunie.
La multi ani iubi, mi s-a uscat pasta de la pix.

| Ivanescucristina a răspuns (pentru ywar):

Ce om... Ma jicnești subtil laughing

| ywar a răspuns (pentru Ivanescucristina):

Din pacate, iti dai singura masura valorii! Ai scris: j i c n i t, forma corecta fiind jignit.
Invatati limba romana daca nu vreti sa deveniti prizonieri in propria tara. Iubiti-va tara si limba.

| HadesSs a răspuns:

E simplu, ii scrii ce simti pentru elhappy

| Ivanescucristina a răspuns (pentru HadesSs):

Daca eu ii scriu se ia de mine e batut in cap
. i am dat mersi pe 1 si s-a luat de mine ca exagerez... sad)

Răspuns utilizator avertizat