| Miriam04 a întrebat:

Buna!
Imi puteti recomanda site-uri de dating GRATUITE in afara de Tinder? Am tot cautat dar peste tot, desi initial spune ca e gratis, nu poti sa faci nimic fara sa platesti (de exemplu sa vizualizezi profilul unei persoane).
Mersi mult :*

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Deși nu e site de dating ai putea încerca connected2me, sunt destule persoane pe acolo care caută să și agațe și e complet gratuit

| Mosotti a răspuns:

Nu prea sunt, si daca platesti ce? Plateste cu telefonul, incarca si aia e, altfel ai putine sanse.

| alina2k18 a răspuns:

Parca ai mai intrebat azi laughing
Nu prea sunt siteuri free, vezi pe sentimente, poti sa vezi profilul dar nu toate pozele. Oricum numai distrusi, terminati si rupti in chur laughing refuzati pe Facebook si insta isi incearca norocu acolo poate fufu si ei o grasalaughing nasoala.

| Miriam04 explică (pentru alina2k18):

NU, nu am mai pus intrebarea asta pana acum...straight face

| Zaygon a răspuns:

Nu e TPU site de dating? laughing) Cel putin categoria asta tongue

| johnbucuresti a răspuns:

DE CE GRATUITE FRATELE MEU?
CU MOCA NU POTI DE CAT SA ITI SCOTI DOUA COSTE!
da bani daca vrei sa ai ceva de calitate!
eu stiu o aplicatie super dar trebuie sa mergi al munca pentru ca fetele nu prea sunt din Romania
multe sunt din Ukraina rusia moldova...
asa ca iti trebuie bani de hotel...
love.mail.ru

INAFARA DE ASTA FEMEILE DIN ROMANIA SUNT FOARTE MATERIALISTE
IN CAT NU MERITA SA ITI PIERZI ANII ALERGAND DUPA ELE
mai bine cauti o rusoaica ca astea nu sunt atat de mateialiste

| Mosotti a răspuns (pentru johnbucuresti):

Www.matrimoniale.ro e gratis, am vazut acum. Femeile sunt materialiste cu barbatii pe care nu ii plac, si cum foarte multi barbati au fizic necorespunzator, aia e, stau cu ei din interes. Cand place un barbat, te asigur eu ca nu e materialista deloc. Si alea din rusia sau Ukraina sunt tot aia, vor sa vina aici tot pentru bani, pentru intrare in UE! Nu mai deruta omu. Daca esti un om atragator esti oriunde, nu trebuie sa te duci la mama dracu.