| Roxana223 a întrebat:

Buna!
Imi puteti spune mai multe semne pe care un baiat adoloscent le arata atunci cand este indragostit?
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se tot holbeaza la tine. Cand vede ca este observat se uita repede in alta parte. Zambeste ca prostu cand te vede. Iti trimite mesaje. Trimite biletele prin colegi (se mai practica asta?).

2 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Depinde si de relația pe care ai avut o cu el sau o ai dar in general se uita la tine e atent cu tine ezita lucruri, e bine sa va deschideți usor unul catre altul fara sa aveti frica ca o sa va raniti sau ceva si astfel veti afla mai bine

| TataNelson69 a răspuns:

Ate erectie