| Lipicii a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce inseamna negativul unei melodii? Si sa imi dati un exemplu. Dau funda.Multumesc anticipat.happy

Răspuns Câştigător
| Myrunutzza a răspuns:

Negativul inseamna doar muzicaa. Nu si voce! Ai aici un exemplu. http://www.youtube.com/watch?v=_3eSYCRPO0A

5 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Muzica fara voce.

| deeeeea1 a răspuns:

Negativul este melodia fara versuri adica instrumental doar.de exemplu aceasta melodie http://www.youtube.com/watch?v=_yaNsCcPRF0.Funda?:*

| AbysWallker a răspuns:

Negativ adica nu vorbeste in melodie nimc e doar piesa fara voce

| GeOrGiiiiAnNa a răspuns:

Negativul unei melodii este atunci cand nu se aud versurile.adica pe parcursul intregului catec se aude doar melodia, fara versuri. Daca vrei un exemplu. poti scrie pe youtube o melodie si dupa ce ai scris numele scrii : negativul!
Asteept fundasmug!love struck

| luck96 a răspuns:

Muzica fara versuri, e ca si cum ai asculta o melodie a rihanei dar nu-i auzi vocea, nu stiu exemple dar e ca si cum anulezi vocea ei ca sa canti tu