| marianaustroi a întrebat:

Buna, îmi spune și mie cineva unde a dispărut corbulalbrosu? Am încercat sa dau de el dar nu se primește, într-adevăr m-a ajutat de foarte multe ori mai ales ca sunt in Anglia și trebuie sa aștepți foarte mult până ajungi la ginecolog. Într-adevăr era un om în vârstă dar care își cunoștea foarte bine meseria și m-a ajutat enorm de mult. Apropo dacă este cineva pe aici ginecolog dați un mesaj privat sau instagramurile voastre va rog din suflet. Sincer am nevoie de un ginecolog, sunt sătulă sa plâng in fiecare seara cu durerea in mine sad sad;(

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce probleme ai? Ce dureri ai?

| Violleta2022 a răspuns:

A iesit la pensie!

| cristimihailov a răspuns:

Mda... am auzit ca l-a rapus covidul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am nevoie de o iubita, de o fata cuminte. Te oferi?

Corbulalbrosu cred ca din nefericire a decedat, nu sunt sigur 100% dar nu o mai întrat deloc pe TPU.

| Mopmop a răspuns:

Ai GP? Daca vrei da numarul lui si iti fac eu programare. Daca stii ce sa zici astia te primesc la urgenta.

| Pisicutatha69 a răspuns:

Ce e aia?