| Mysteryossa a întrebat:

imi spuneti si mie cum se numesc melodiile din mixul urmator? sau de unde pot descarca mixul?

http://www.youtube.com/watch?v=6p1gA5Y6X0s

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DOWNLOAD DE PE YOUTUBE
In format mp3 aici http://www.hddownloader.com/index.php
Introduci URL-ul de la videoclip in casuta URL, la MP3 Quality ->bifezi ->256 si click pe GO
URL-ul de la videoclip este
http://youtu.be/6p1gA5Y6X0s

Tracklist:
1.Alexander Base Feat Soel - Set me Free
2.Sasha Lopez -Weekend(Lucian Barbulescu Remix)
3. Elena Gheorghe - Your Captain Tonight(DJ Deka Bootleg)
4.Inna - Endles (Speak One Reworked Extended Club Mix)
5. Avicii - Levels ( Vali Barbulescu Remix)
6. Miki Love - Wanna Be A Dj
7.Black Eyed Peas Vs Mattia Genola - Don't Stop The Party( Dj Oleg &Dj Cvet MashUp)
8.Inna - I se Eu Te Pego(Play & Winn Remix)
9. Enrique Iglesias Feat Ludacris - Tonight (Angel Martin Remix)
10.Rihanna Feat Calvin Harris - We Found Love(Injout Sax Remix)
11.Tosch Feat Christina - Somewhere Over The Rainbow(Sean Finn Remix)
12.Caitlyn - Una Noche Mas( Club Mix)
13.Anya- Fool me
14.F.Charm feat Xonia - Alma Del Alma(Extended mix)

Bafta!

3 răspunsuri:
| Ionutz a răspuns:

1.Alexander Base Feat Soel - Set me Free
2.Sasha Lopez -Weekend(Lucian Barbulescu Remix)
3. Elena Gheorghe - Your Captain Tonight(DJ Deka Bootleg)
4.Inna - Endles (Speak One Reworked Extended Club Mix)
5. Avicii - Levels ( Vali Barbulescu Remix)
6. Miki Love - Wanna Be A Dj
7.Black Eyed Peas Vs Mattia Genola - Don't Stop The Party( Dj Oleg &Dj Cvet MashUp)
8.Inna - I se Eu Te Pego(Play & Winn Remix)
9. Enrique Iglesias Feat Ludacris - Tonight (Angel Martin Remix)
10.Rihanna Feat Calvin Harris - We Found Love(Injout Sax Remix)
11.Tosch Feat Christina - Somewhere Over The Rainbow(Sean Finn Remix)
12.Caitlyn - Una Noche Mas( Club Mix)
13.Anya- Fool me
14.F.Charm feat Xonia - Alma Del Alma(Extended mix)

| Sasha22 a răspuns:

Melodiile sunt in descrierea videoclipului straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai faci,draga? I-ai mai dat poezia aia iubitului tau? Aia pe care ti-am scris-o eu,prin toamna.
Trebuia sa i-o imprimi pe tricoul ala,de ziua indragostitilor!
Si? Ai mai aflat? Te inseala sau nu?
Vezi sa nu fi proasta si sa-l lasi sa faca misto de tine,da?
Daca il simti ca o arde si cu alta,stii ce ai de facut, nu?
Sper sa stii, iar daca nu - vii si ma intrebi pe mine.Promit sa iti dau cel mai bun sfat de pe site-ul asta...