| craniul a întrebat:

in legatura cu intrebarea,, Voi fete de ce va place sa purtati lenjerie intima tanga sau mai pe romaneste ( cu ata )? multumesc happy " asa am inteles ca purtati in functie cu ce se asorteaza sau ma rog eu ce alte raspunsuri asa ca daca ati fi pe plaja ce a-ti purta ca nu se mai asorteaza cu nimica, se vede etc? multumesc happyhappybig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| valThina a răspuns:

Chilotii tanga nu cred ca se poarta doar pentru a-i asorta cu ceva anume.eu, una, ii port ca ma simt bine, iar la niste pantaloni mai strimti nu se vad. port doar boxeri in zilele mai cu "problema" big grin si atunci doar 3 4 zile si gata big grin

9 răspunsuri:
| iepuras_6984 a răspuns:

Well depindehappy
Vei fi usor surprins cand vei vedea cate fete poarta lengerie intima normala. Unele(ma includ si eu) poarta tanga pentru ca sunt mai comozi si te simti mai liber sau, din contra, pentru a te simti asa porti chilotei normail tongue
La partea cu arsotatul, nu stiu cate fete fac asta dar nu sa simt bine daca chiloteii nu sunt arsotati cu topul(sutienul) si asta nu conteaza daca sunt la plaja sau pe sub haine happy

O zi buna! =)

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Eu una port mai mult boxeri... tanga port si tanga dar nu asa des big grin
de ex` cand sunt pe stop port boxeri.si sunt finuti nu se obswinking

lolita
| lolita a răspuns:

Tanga si cu ata sunt diferiti, de exemplu eu pe cei cu ata nu-i suport sunt si uratai si incomozi. pe plaja nu se poata tanga, cel putin in strainatate in tara chiar nu stiu.

| voice a răspuns:

Iti dai seama ca d asortat poti asorta si o pereche de boxeri sau normali.
eu am toate 3 tipurile de lenjerie
dar tanga port in toate zilele lunii in afara de cele mai 'speciale'laughing)sau mai 'inconfortabile' cum vreilaughing
eu una am tt culorile de tanga si da le asortez mereu, dar port tanga deoarece nu imi turteste'dosu'laughing si nu se vad acele linii

| cosima11 a răspuns:

Hmm. eu nu port normali pentru ca ma irit. nu stiu cum sa va explic, dar in partea de jos, de la dungile chilotului mi se face rana.nu sti de ce.+ ca se vad si dungile de la cei normali. cand sunt pe stop port boxeri sau chiloti normali dar e un chin pentru mine, ca am pielea foarte sensibila si una-doua ma irit.

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Eu una nu port sa ma asortez... port ca asa imi placelove struckhee hee...''si pe plaja ii poarta mai des alea pipitze, ca sa se poata mira toti ratatzii''laughing) ca alt inteles eu nu`i gasescwinking

| Ea12345 a răspuns:

Asa cum a zis si @valthina, purtam ce vrem, pentru a ne imti bine.Si eu port tanga big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lenjerie intima de cea mai buna calitate pe http://www.lenjeriecadou.ro

| Andreea4566 a răspuns:

Nici eu nu prea port tanga