| anonim_4396 a întrebat:

in perioada 15-20 februarie, am avut contaCTE sexuale neprotejate (doar unul a fost cu finalizare inautru, restul fara). De atunci am facut 4 teste de sarcina, toate dupa 2 saptamana de la contactul cu risc, si au iesit toate negative. au inceput sa ma doara sanii si sa imi simt burta tare. Am ciclu cam neregulat: la mai mult de 32 de zile, penultimul ltimul ciclu l-am avut pe 23 dec, iar ultimul pe 1 februarie. Am intrerupt anticonceptionalele de vreo doua luni, am luat o perioada de 4 luni. Am avut si infectie urinara...acum tot aste[pentru sa imi vina. Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| andra_9523 a răspuns:

Eu cred ca te-ai complicat cam mult... daca zici ca ai ciclu regulat sigur o sa-ti vina ...ai grija de sanatatea ta din cate zici u nu prea iti pasa o infectie urinara e cam grav si e rezultatul lipsei de interes pe care o acorzi asupra sanataii. icearca sa ai mai multa grija de tine si numai intrerupe anticonceptionalele ca doar nu vrei o sarcina nedorita. baftahappy

| andra_9523 a răspuns:

Eu cred ca te-ai complicat cam mult...daca zici ca ai ciclu regulat sigur o sa-ti vina.
ai grija de sanatatea ta din cate zici u nu prea iti pasa o infectie urinara e cam grav si e rezultatul lipsei de interes pe care o acorzi asupra sanataii. icearca sa ai mai multa grija de tine si numai intrerupe anticonceptionalele ca doar nu vrei o sarcina nedorita. baftahappy

| IoNuTzZz14 a răspuns:

Nu mai face sex neprotejat...winking