| preda123 a întrebat:

Bună, în seara asta eu și prietena mea am întreținut sex anal fără finalizare, după ce ne-am oprit, m-am dus la baie unde m-am spălat pe penis doar cu apa, în timp ce ma spălăm am atins cu degetul capul peninsului, după care i l-am introdus în vagin. Ieri a fost ultima zi fertila, azi pe calendar arata fertilitate medie. Exista vreo sansa sa rămână însărcinată?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

0 (zero), din motive absolut obiective, logice si rationale. Sanatate!

3 răspunsuri:
| preda123 explică (pentru corbulalbrosu):

Deci nu poate din cauza lichidului preejaculator?

| preda123 explică:

Era și puțin lipicios capul de la lichidul preejaculator cred

Răspuns utilizator avertizat