| Iulia8659 a întrebat:

in ultima vreme m-am ingrasat mult. am 1.68 si 54 de kg.straight face
va rog ajutati-ma... ce ar trebui sa fac sa slabesc?straight face
ofer funda kiss

Răspuns Câştigător
| ynna93 a răspuns:

Mananca putin si des, fara grasimi mancare mai sanatoasa.fa exercitii in fiecare seara si dimineata si nu uita: NU MANCA DUPA ORA 6!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai 58 de kilograme, unde te-ai îngrășat?
Îți place să fii așchie?
Practică un sport și o alimentație cât mai sănătoasă.
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.

| WooLove a răspuns:

Iulia@ dar la intaltimea ta nue sti grasa eu zic ca esti OK. nu va jucati cu atata slabit pentru ca nu este bine. metode sunt multe si proaste dar sunt si cateva buna un exemplu: nu mai manca seara dupa 18:00 si incerca sa faci sport dupa ce mananci in special paine. incerca sa eviti sa mananci multa paine pentru ca asta e cauza majora.
succes!

| WooLove a răspuns:

RobbyMonster@ foto-modelu-le eu i-am dat un sfat cum am slabit eu, acum daca ea vrea sa-l asculte de bine daca nu vede ea cum slabeste... si nu e nevoie sa ne zici ca esti foto-model ca in spatele monitorului nu stim ce se ascunde.
scuze iulia...

| DeeaBlondiii a răspuns:

Poti face minim 100 abdomene pe zi sau sa alergi, secretul este sa NU MANANCI MINIM JUMATE DE ORA DUPA CE FACI EFORT Pentru ca vei pune dublu pe tine.Nu te infometa daca vrei sa slabesti nu manca doar dupa ora 7. aa si e ff important ca sa mananci dimineatabatting eyelashes

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Draga mea Iulia.Fi serioasa ai aceeasi inaltime ca a mea si ai 54 kg iar eu 57 waiting Eu ar tr sa slabesc nu tu waiting Ce na-si da sa am si eu kg pe care le ai tu waiting Ramai asa ca esti perfecta mai ales la inaltimea tawinking nu ai nevoie sa slabesti...Probabil ca u te vezi cu burtica dar in realitate nu ai delocwinking
Sper sa-ti fie de folos sfatul meuwinking

| katycc a răspuns:

Incearca sa nu mananci dupa ora 6 seara si cat mai putin in timpul zilei. fara multe fainoase doar strictul necesar.vei vedea rezultatele intr-un timp destul de scurt

| gabrielutzu a răspuns:

Nu esti deloc grasa! Slabanoago!

| Alekzandra a răspuns:

Buna Iulia!
Eu am 22 de ani si sunt model deci nu sunt prea grasa laughing.
Sincer, si eu m-am ingrasat la un momentdat.Eu nu cred in prostia cu "ora 6", toate "divele" nu mananca dupa ora 6.
Trebuie sa faci sport,multa miscare,sa renunti pe cat posibil la prajeli,grasimi,sa mananci multe fibre,Sa nu combini NICIODATA cartofii cu carnea. Dimineata sa mananci cat sa te saturi,la pranz mananca la fel ca la micul dejun,atat cat iti trebuie dar seara sa manaci foarte usor, salate etc.
Si renunta la gustarile dintre mese.
Te pup si numai bine, pa.

| sexyGirl_1453 a răspuns:

Nu cred ca esti grasa deloc esti numa bine Eu am 1.65 si 54 kg si arat foarte bine. dar pentru orice eventualitate fa sport, alearga fa abdomene si tragete de la snaksuri si chipsuri si eu am fost tot in aceasta situatie si nu am mai mancat de loc cipsuri iar acum sunt multumita si am un corp de invidiat. pentru ca cipsurile nu iiti fac bine deloc si mie imi spuneau parintii sa nu mai mananc chipsuri pentru. ca nu sunt bune dar nu ascultam inainte si nu mi-a placut deloc de ce rezultate au aparut apoi. dar acum arat foarte bine :X:X