| AndreeaGhile00 a întrebat:

In ultimul timp de cand fac dragoste am nevoia de urina si atunci cand apas in vagin acelasi sentiment,in timpul sexului am eliminat multa apa din vagin,am luat tratament pentru nisip la rinichi, oare e de la rinichi sau e altceva?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai eliminat apa ai eliminat prin vezica urinara. Nu ai cum sa elimini apa prin vagin. Ai luat tratament prescris de medic specialist sau ce ti-a spus unul si altul pe strada?

| AndreeaGhile00 explică (pentru darrio2007):

Da,am fost la medic, am făcut chiar și ecograf și test de urină.Dar este de la rinichi?

| darrio2007 a răspuns (pentru AndreeaGhile00):

Posibil. Dar doctorul nu ti-a spus nimic?

| AndreeaGhile00 explică (pentru darrio2007):

Nu,cel care mi-a prescris rețetă mi-a făcut ecograful.Și nu a zis nimic. Poate nu mi-a dat medicamente bune, dar mulțumesc pentru răspuns!

| darrio2007 a răspuns (pentru AndreeaGhile00):

Cel care ti-a prescris ti-a facut si ecograful? O reteta se prescrie in urma unui diagnostic. Pe care trebuia sa il stii si tu. Si-a cam batut joc de tine.

| andrey69 a răspuns:

Este posibil sa ai acel orgasm care te face sa elimini un fel de apa sau urina, nu stiu exact ce este si se numeste juisare sau squirt.

| AndreeaGhile00 explică:

E de la rinichi?