| andreea_6939 a întrebat:

in ultimul timp nu prea avem ce sa vorbm cu prietenul meu pe mes.nu mai avem subiecte.Cateodata stam aman2 in fata PC-ului 20de minute si asteptam ca unul dintre noi sa deschida un subiect. Ajutati-ma cu cv subiecte sau ceva ca sa treaca timpul mai repede va >rog:*!---fundahappy

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hai mai cum sa nu aveti ce vb? pai inseamna ca inca nu va cunoaateti bine! Pai trebuie sa va stiti ce va place mai mult nu ce hobyuri si preocupari comune aveti, ce muzica ascultati ce filme vedeti, apoi daca iesiti impreuna ce va doriti sa faceti.sunt atatea de vorbit! Apoi sunt jocuri, sunt poze de comentat...sunt multe de vb! Va doresc inspiratia necesara ca prietenia voastra sa nu ramana in impas, sa dainuie! papa

| neverletmego a răspuns:

Trebuie sa va vedeti fata in fata, sa faceti lucruri impreuna, sa radeti, sa va distrati... si atunci sigur o sa aveti despre ce sa vorbiti. Si in acelasi timp o sa ajungeti sa va cunoasteti mai binewinking