| Natashaaa a întrebat:

Buna,
In urma cu 2 luni am avut un contact sexual neprotejat acesta fiind primele contacte sexuale.Luna aceia mi-a intarziat menstruatia 2 saptamani si cand mi-a venit m-a tinut aproximativ 10 zile.Inainte sa imi vina menstruatia mi-a facut un test de sarcina si a iesit negativ, dar acum zona ovarelor e tare si urinez destul de des, alte simptome de sarcina nu am.Pe luna asta inca nu mi-a venit menstruatia

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Micțiunile frecvente fac parte din simptomele de sarcină, însă nu sunt relevante, întrucât poate fi vorba de o simplă infecție urinară.
Trebuie să faci din nou un test de sarcină pentru a afla dacă ești sau nu însărcinată, și nu mai risca data viitoare, dacă rezultatul acestui test este negativ.
Baftă!

3 răspunsuri:
| IulyaN_2743 a răspuns:

Thu cati ani ai? pana la urma? si dupa mai vedem daca esti insarcinata ca daca ai 13 ani pentru o p^^a bagata nu ramai insarcinata

| Natashaaa explică:

E posibil sa fiu insarcinata?