| Utilizatoranonim12 a întrebat:

Buna, in urma cu o săptămâna și 2 zile am încercat sa am un contact sexual cu prietenul meu dar nu am reușit din cauza durerii. Menționez ca sunt virgina, in tot acest timp a avut prezervativ dar după ce și la scos a introdus un deget in vagin, degetul intrând total și este posibil sa fi avut lichid pe el. Sperma nu intra in discuție deoarece nu a existat însă acel lichid de dinainte da. Întrebarea mea este dacă se poate rămâne însărcinată neavând pana atunci nici un contact cu himen și intrând doar degetul total cu posibil lichid pe el? Menstruația mi-a venit după 4 zile de la incident

13 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu poți fi gravida.

| Holiday a răspuns:

"E pe banii parintilor si sunt convins ca ei nu ar fi de acord..."

Cand aveai 16-17 ani tac-tu statea dupa curu` tau sa vada daca mai esti virgin?laughing

| Holiday a răspuns:

Ce dracului are sexul cu lipsa de respect? Si mai ales ce treaba au banii parintilor cu asta? Daca parintii te intretin nu inseamna ca esti sclav pe plantatie si trebuie sa faci/nu faci doar ce vor/nu vor ei.

| Necunoscut112 a răspuns:

La 17 ani chiar nu ştii nimic despre corpul tău? La anul o să fii majoră şi o sa ai dreptul la vot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce legătura are?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ce treabă are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi și când a împlinit 18 automat nu mai are alte grija decât să se fu t ă? Doar la 17 e problema?

| anonim16121 a răspuns:

Nu contează vârsta frate, daca ea e pregătită să o facă, nu mai fi rasist, au peste vârsta legală în România.

| anonim16121 a răspuns:

Nu e adevărat frate, înseamnă că toți oamenii care au ajuns avocați, polițiști, medici și au făcut-o la 16-17 ani sunt ratați, nu-i așa, contează ce zestre genetica ai și intelectul, poți să o faci la 16-17 și să poți învăța foarte bine, nu schimba cu nimic relațiile intime intelectul, mai rușinos e sa rămână însărcinată.

| anonim16121 a răspuns:

Nu rămâi însărcinată de la lichidul preejaculator și ești încă virgina daca nu ai sângerat, eu îți recomand materiale despre reproducere, biologie clasa a7a-a8a și altelelaughing) sperma trebuie să ajungă înăuntru ca sa rămâi însărcinată și trebuie să fi in perioada fertilă.

| Utilizatoranonim12 explică:

18 și 17.

| Utilizatoranonim12 explică:

El 18, eu17.

| Utilizatoranonim12 explică:

Nu înțeleg de ce afirmi niște lucruri care nu își au rostul. Așa cum am spus in întrebare sunt virgina și ar fi fost primul act sexual. Eu am întrebat ceva dacă ai răspuns concret foarte bine dacă nu, te rog frumos sa te abții de comentarii care nu sunt cerute.