| Amalia720202029 a întrebat:

Buna!
In vara îmi venea ciclu doar pe data de 18, in septembrie nu a mai venit, am făcut sex protejat la sf lui septembrie, in octombrie mi-a venit 3 zile, apoi in noiembrie 4 zile și m-a durut burta foarte tare prima zi,in noiembrie și decembrie nu mi-a mai venit,am avut niște scurgeri maronii slabe prin decembrie, acum am așteptat sa vina, nu ma doare burta absolut deloc dar la baie am observat ca a curs ff puțin sânge dar s-a oprit și nu mai curge absolut deloc.Este o posibila sarcina? mentionez ca am stări de rău de prin octombrie am fost la doctor pe atunci dar mi-a spus ca am ceva la stomac.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai mai facut sex din septembrie ca asa reiese din intrebare... cam greu sa apara sarcina dupa 4 luni

| helpforyou a răspuns:

In nici un caz nu esti insarcinata.

| CataaS a răspuns:

După atâta timp, cel mai simplu e sa faci un test de sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibila ceva dereglare hormonala. Cel mai bine ar fi sa consulti un medic! Insa problema se poate rezolva si de la sine. Multa sanatate!

| Ausar a răspuns:

După 4 luni este imposibil, în a fi însărcinată. In cel mai rău caz consultă un medic.

| DorianCapone a răspuns:

Cam grav