| Paulaandreea22 a întrebat:

Buna,inainte de menstruatie este secretia alba, dar trebuia sa imi vina ieri menstruatia si pana azi de dimineata am avut secretia, dar dupa acum nu mai am.Asta inseamna ca imi vine menstruatia?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Secretia vaginala poate sa devina cantitativ mai insemnata in perioada zilelor care sunt situate inainte de menstruatie si imediat dupa. Sanatate!

1 răspuns:
| Anonym26272 a răspuns:

Si eu am secretii de culoare alba, chiar si maronie. Mie mi-a intarziat 2 saptamani si cred ca am o dereglare hormonala