| ionutt567 a întrebat:

Buna, inainte ma masturbam de 2 ori pe zi si mereu eram "horny" (nu stiu cum se zice in romana) dar acum nu simt nici o atractie sexuala, nu ma mai masturbez de 4 sapt si de precizat ca eram dependent de asta cam 3 ani deci nu imi pot explica cum mi-a disparut apetitul sexual. Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| aimullah123 a răspuns:

Iti explic eu.
In primul rand tu nu esti dependent de masturbare. Esti dependent de filme porno.
In al doilea rand, ti-a scazut cheful de masturbare pentru ca te-ai obisnuit cu acele filme. Daca nu e nimic nou nu te exita.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Horny inseamnă excitat pe românește.

| ywar a răspuns:

Horny, nu stii cum se spune in romaneste? Futu-ti capul tau de prost! De gramatica limbii romane ai auzit bai boule notoriu. De sex stii, de gramatica limbii romane nu ai auzit cap sec!