| anonim_4396 a întrebat:

incep prin a va povesti experienta mea minunata. Sunt impreuna cu un baiat din clasa de la mine, sunt pe a 11-a ne intelegem foarte bine. Prima oara mie mi-a fost mai greu sa ma acomodez cu gandul ca eram colegi dar acum nu mai am nici o treaba. Voi ce parere aveti intre relatiile intre colegii de clasa?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Niciuna. E o relație ca oricare alta. Poate să meargă, poate să moară în trei zile. Depinde doar de voi să vedeți cum va fi a voastră.

| Emilian65 a răspuns:

Relatiile intre doi colegi de clasa sunt cele mai frumoase si durabile.

| vocea a răspuns:

Daca este iubire nu conteaza, daca va iubiti cu atat mai bine ca sunteti mereu impreuna.

| Damonana a răspuns:

Desigur ca apar "piedici" dar daca va iubiti treceti peste ele. Mie mi se pare un avantaj pentru ca puteti fi impreuna mereu, singurul dezavantaj ar fi in cazul in care va certati sau diamne fereste, despartiti, o sa fie discutii si nu o sa pice bine. Dar sper sa va tina. Multa bafta:*