| anonim_4396 a întrebat:

Incepe sa îmi placa de un băiat, unul cam nepotrivit. Gen vorbește cu mine, i-a și placut de mine. Doar ca vorbește cu "vtm" și bate apropouri de chestii, doar ca m-am interesat și așa face cu încă vreo 10 fete... sinceră sa fiu nici nu știu ce îmi place la el, e o chestie așa, nu știu cum sa explic. Eu îmi cam bat puțin joc de el ca sa ma înceteze, dar nu. Oare as putea sa îl schimb?

Răspuns Câştigător
| Clytia a răspuns:

O persoană se poate schimba, nu e imposibil într-adevăr. Dar oare merită toată suferința pe care ți-o va aduce? Dacă o să continui să vorbești cu el, e foarte posibil să te îndrăgostești. Crezi că așa mult îi va păsa lui de sentimentele tale încât nu va mai vorbi cu nici o fată? Plus că e foarte posibil să încerce să profite de sentimentele tale... Eu zic că nu se merită să faci asta. Mai bine cauți pe altcineva.
Mult noroc!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e bişniţar femenist nu il schimbi acum la tinerete, de obicei de la 25 de ani baietii vor ceva stabil in viata

| RAY a răspuns:

Sa il faci catelusul tau de companie

| SG1995 a răspuns:

E cocalar tipul? N-ai ce schimba!

| ywar a răspuns:

"începe sa îmi place de un băiat, unul cam nepotrivit. Gen vorbește cu mine, i-a și placut de mine" - Cat ai avut mama la romana? trei? patru? analfabeta? Ti-ai dat corijenta?

| ywar a răspuns (pentru ywar):

Toata intrebarea ta e plina de fonfleuri de genul asta. Esti in pom cu limba romana. Pune-te la punct cu astea si o sa te placa si un baiat. Iar daca tu iti bati joc de ei, si ei isi bat joc de tine. Si e corect. Si eu te-as ridiculiza si te-as umili.

| AnaMaria4469 a răspuns (pentru ywar):

9 happy dacă aveam greșeli gramaticale de genul "mam" sau chestii scrise fără cratima, mai ziceam, dar am tastat repede și s-a mai apăsat și pe alte litere, plus autocorectorul.

| ywar a răspuns (pentru AnaMaria4469):

Nu se intelege nimic din ce ai relatat. E plin de nonsens. Nu iti expui coerent ideile.

Răspuns utilizator avertizat