| Nathalie18 a întrebat:

Incerc sa imi dau seama daca un tip este atras de mine. Banuiesc ca daca nu ar fi nu s-ar da cu o tona de parfum si nici nu ar avea o tinuta de iesit in oras nu? Sta foarte aproape de mine si a venit si a stat mult deci nu se grabea sa plece undeva..si gen daca iti faci dus ce rost mai are sa te parfumezi ca daca mergi la o prietena sa dormi la ea de exemplu nu te mai dai si cu parfum daca nu iesiti din casa nu? Ceilalti prieteni de ai mei vin in trening la mine spre deosebire de acesta. voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pune o poza cu tine sa vedem daca se merită sa consume o tona de parfum.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca un baiat ingrijit, face dus si se da cu parfum si daca se duce la colt, sa cumpere paine!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic să îl întrebi direct. Tot ce pot să îți spun ( sunt băiat), o dată când am vrut să transmit cuiva că am un sentiment deosebit, m-am îmbrăcat frumos. Și ce a fost interesant că persoana respectivă m-a întrebat.
- De ce te-ai îmbrăcat frumos azi, căci și eu te-am visat că te-ai îmbrăcat frumos. Deci ea încă de noaptea trecută știa deja că mă voi îmbrăca frumos, pentru ea.
Așa că eu zic că da. Să îl lauzi că este îmbrăcat frumos.
El va simți că ai înțeles mesajul.
Să asculți acest cântec care spune
Îndrăgostiții n-au nevoie de cuvinte.
https://www.youtube.com/watch?v=1Xycy-JahQw

| Andreeush a răspuns:

Nu înseamnă neapărat că îi place de tine.
Dacă el face duș și se dă cu parfum înseamnă că ține la igiena sa.

| SG1995 a răspuns:

Cred că e cocalar.