| Liliana1525 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Daca aveti iubita si tineti la ea, va mai uitati dupa alte fete? Daca da, de ce va uitati daca o iubiti pe prietena voastra?

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cum sa mergi printre flori fara sa te uiti?

| h3r a răspuns:

Dar cine a zis că se uită când e cu cea pe care o iubește? Păi atât îi trebuie.

Se uită când sunt singuri.

| Raiiiisa a răspuns:

Ma bag si eu in seama chiar daca sunt fatalaughing
Orice baiat mai trage cu ochiu si in alta parte,tu nu te uiti si dupa altii, chiar daca ai prieten?
Suntem oamenii si suntem atrasi de persoanele de sex opus, mai ales de cei care arata bine.
Chiar daca un baiat are prietena, poate vede una pe strada care arata mai bine, doar ca pe prietena lui o iubeste si la aia doar se uita.Asta nu vreti sa intelegeti niciuna, doar nu o sa le punem ochelari de cai sa priveasca doar in fatahappy

| Liliana1525 explică (pentru Raiiiisa):

Ar fii o idee cu ochelarii de cailaughing

| KinderBeeeib a răspuns:

Buna happy! Sunt fata si iti dau si eu parerea mea, indiferent cat ti la o fata faci diferenta care e mai buna ca a mea stii cam asta e

| e7d7n7 a răspuns:

Da ce mă, dacă am prietenă trebuie să merg pe stradă fără să mă mai uit la fete? Unde mă uit atunci? Când o văd pe una blondă în faţă care se apleacă ca o capră să-şi ridice ce i-o căzut, ce fac? Îmi pun mâna la ochi?
Ai de ***!

| darriya a răspuns:

E mai rau daca nu se uita, ar insemna ca ar fi gaylaughing o intrebare chiar... asa se uita ei logic daca vede una frumoasa sa se uite la ea, doar nu s-o uita la cer cand merge pe stradalaughing

| negat1ve a răspuns:

Ne uitam doar pentru ca ne atrag din punct de vedere fizic, dar necunoscundu-le nu le iubim. Deci asta nu e ca si cum ne-am insela prietena, e o diferenta mare intre a place si a iubi, pe alea de pe strada le palcem maxim, dar pe iubita o iubesti. Si plus ca nu cred ca voi fetele nu va mai uitati dupa alti baieti chiar daca aveti iubit, recunoasteti tongue

| Liliana1525 explică:

Aceasta intrebare era pentru baietii cu o mentalitate si un limbaj civilizat. Tu mi-ai dat dovada de educatia ta prin limbajul tau