| MartinAlabert a întrebat:

Intrebare pentru barbati.
Cum vedeti voi femeia ideala sincer. Nimeni nu va critica spuneti in fata.
Eleganta sau imbracata ca acum, blugi taiati la genuchi?
Frumusete corpului sau frumusetea chipului conteaza mai mult?
De ce femeile rusinoase dar frumoase nu sunt bagate in seama? Ca sunt prea cuminti?
CUM VEDETI FEMEIA PERFECTA?
CE ATI FACE PENTRU EA?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Viata asta m-a *** asa mult incat increderea mi-a ajuns la -0 cand ma gandesc la femei. Sa se imbrace cum vor si sa se parfumeze cu ce au la indemana pentru ca eu raman calator pe drumuri ca de obicei lupul comunitar hoinarind noptiile pe drum

| RAY a răspuns:

Degeaba gasesc eu fata ideala daca aia nu ma place cum arat,desi fata ideala e aia care ma place si care o plac si eu,fetele frumoase sunt atrase involuntar de barbati frumosi asa e si normal frumosul cu frumosul,pentru o aventura fata ideala trebuie sa fie frumoasa,pentru o relatie sa fie rationala,atee, inteligenta,sincera,serioasa,sa-i placa stiinta mult,sa avem ce vorbi, degeaba e frumoasa dar e tarfa sau degeaba e frumoasa si nu ma place, cei care au fete frumoase da sunt ca majoritatea de fapt fetele alea stau pentru banii lor, asa ca eu nu sunt perfect, frumos sa vreau asa ceva, poate daca as fi un milionar si mi-as lua o sugarbaby de 18 ani dar din nou atractia nu o facem noi voluntar e ceva involuntar ca cand isi este sete sau foame

| Drimmero a răspuns:

Femeia ideala? aia care ma iubeste pentru ce sunt si pentru ce am si nu am. Nu pot sa zic cum as vrea sa arate fizic,, am diferite perspective asupra acestui lucru.
Nu pun accent pe vestimentatie, poate sa se prezinte in fata mea si in fusta mini ca nu m-as supara absolut deloc/
Frumusetea ei in sine conteaza... femeile rusinoase au ganduri marete, nu te lua dupa chipul angelic!
Ce as face pentru ea? As iubi-o!

| vocea a răspuns:

Femeia perfecta este accea care este doar a mea si ma iubeste, trebuie sa nu fie usuratica si sa saliveze la altul.
Asta este femeia perfecta, fizicul conteaza mai putin cad e vorba de iubire vagaboantele arat bine dar nu le iau acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza neaparat sa se imbrace ca un CEO dar nici porcariile alea de blugi taiati in toate partile. Cat despre frumusete, mi se face greata cand vad atatea fete cu 7 tone de vopsea pe moaca. Dar ce sa le faci, daca nu a fost mama natura buna cu ele, se folosesc de ceea ce au ca sa poata iesi cu capul sus afara din casa. Femeile rusinoase sau fetele rusinoase? Vezi ca incurci. Prostia cu " fetele rusinoase nu sunt destul de atragatoare " merge pana la liceu / facultate ca dupa nu mai sunt pitipoancele atragatoare ci alea cu capul pe umeri. Restul e can can.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Pai...frumoasa la chip,desteapta,glumeata,sociabila, slabuta, deschisa, curajoasa, indrazneata.Eu unul as prefera o femeie imbracata ca acum, ma atrag mai mult.Formele nu prea conteaza in mod deosebit.Dc nu sunt bagate in seama fetele rusinoase? Pentru ca baietii se simt mult mai atrasi de fetele vorbarete, "obraznice".Ce as face pentru ea? As incerca sa o fac fericita, sa-i dau tot ce-si doreste si sa o tin alaturi (din pacate n-am gasit pana acum fata pe care mi-o doresc, ci doar pe jumatate laughing )

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Femeia este femeie, oricănd și oricum!

| tom190 a răspuns:

Sa ma lase sa joc CS GO cat vreau

| Puspefaptebune a răspuns:

Fata perfecta pentru mine? In primul rand nu ma uit la aceea fata care intra pe mine pe Facebook si nici nu o cunosc, care, cand o vad pe strada si are numai basini.Si in al doilea rand fata perfecta este aceea fata care chiar tine la tine cu adevarat si cand esti plecat undeva sa isi faca griji si sa te sune pana cand telefonul meu numai are baterie. Da normal ne plac fetele care arata superb dar in timpul de fata o fata iubitoare sau sa te inteleaga este un raspuns cam greu de zis.

| AboutWhat a răspuns:

Hainele nu conteaza. Aspectul cred ca e cel mai important, apoi modul de gandire si modul in care se inteleg cele 2 persoane. Femeile 'rusinoase' nu sunt "foarte sociabile" de aia nu prea sunt bagate in seama, cand un baiat cauta o relatie serioasa automat cauta o fata cuminte.