| Maxxie a întrebat:

Intrebare pentru fete. Fetelor voua va place sa faceti sex! si daca da! Cum ati faceo?

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Pana acum ai primit numai raspunsuri de toata frumusetea. Mici exceptii.
In fine... Logic ca toata lumea iubeste sexul. Acum depinde de felul fiecaruia de a distinge o partida de sex de alta.
Se spune ca a face sex sau dragoste este o arta dar multi, indeplinind mereu acelasi "puncte" ajung la plictiseala. Adu mereu ceva nou. NU fa sex si atat.

5 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

Sex? Nu!
Iar "a face dragoste" e o arta si dupa parerea mea nu-i de discutat aici!

| elasexygagica a răspuns:

Eu una ador sa fac sex love struck

| Uddiu a răspuns:

Nota 10+ pentru Contrast.

| panique a răspuns:

Contrast...cred ca n-ai inteles scopul site-ului...aici se poate discuta despre orice happy

| Contrast a răspuns:

@Panique intamplator, scopul site-ului nu este sa ne etalam viata privata din dormitor(sau unde s-o fi defasurand...) ci sa relationam unii cu ceilati, sa socializam, sa ne sustinem si nu in ultimul rand sa ne ajutam intre noi pe cat e posibil.
Ceea ce tu nu intelegi e faptul ca e liber cuvantul si opinia pe site...si daca tu vii si intrebi populatia ce nr poarta la lenjeria intima cine vrea iti spune cine nu, nu!
Iar cui i se pare ca nu e cazul sa-si etaleze experientele in materie de sex, poate avea toata libertatea sa spuna daca i se pare a fi un lucru discutabil pe un site de socializare sau nu, ...nu doar sa ignore intrebarea!
Si nu in ultimul rand, si daca cuiva ii place sa faca sex.pe tine te intereseaza toate detaliile?!