| PufosilaScumpic a întrebat:

Buna happy
Intrebarea e pentru masculii alfa dominanti. Voi cum ati ajuns sa fiti asa dominanti? Ati citit o carte sau asa v-ati nascut?

13 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Din păcate nu există doar masculi, dar există și femele alfa.
Ca să devii dominant, mu trebuie cultură, carte! Trebuie să întâlnești persoana supusă, umilă, tăcută.
Asemenea magnetului: nord cu sud se atrage, dar doi poli identici.
Nu pot fi doi alfa într-o relație.
De aceea, există persoane care pentru unii sunt ciudate cu fete cuminți lângă ei, dar și persoane ciudate cu cățeluși lângă ele.
Dar, este adevărat, trebuie și din fragedă copilărie, din naștere, să dai impresia de dominare, ca copii, apoi lumea să te perceapă ca un om dominant!

| Catrice a răspuns:

Nu știai ca exista poțiune magica pentru asa ceva? Sărăcuțul sad

| Celcestietot a răspuns:

Alfismul nu se invata, trebuie sa te nasti asa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Ce păcat. Dar nimeni nu se naște Iisus.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect, adica Iisus nu s-a nascut in acest mod, asa a si venit pe lume. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E determinat genetic aceasta chestie.sti, ai putea sa faci un sport de contact (box, kickbox, karate ) o sa fi câteva săptămâni sac de box dar cu timpul nu o sa mai fi asa vulnerabil/sensibil/fătălău.ți-am mai s

| PufosilaScumpic explică (pentru anonim_4396):

Umm, mie nu imi place violenta si nu sunt facut pentru asa ceva.
Mami spune ca sunt gingas ca o floricica happy
Dar fac alte sporturi. Eu de o saptamana urmez cursuri online de corsetat, care imi dezvolta incheietura si articulatiile happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru PufosilaScumpic):

rolling on the floor frate ești ciudat rău jurlaughing îți plac băieții sau fetele? Fi sincer?

| PufosilaScumpic explică (pentru anonim_4396):

De ce esti rau? sad
Eu sunt doar mai pasnic...

| anonim_4396 a răspuns (pentru PufosilaScumpic):

Ba adevărul e ca te pricepi la troll! Dintre toate modurile posibile ai ales sa faci pe timidutul /fătălăul! Pai dacă nu ești troll și chiar ești asa de ageamiu eu tind sa cred ca îți vei lua mult bully/bataie/traume de la băieți, ce vorbesc, cred ca și de la fete...Dar eu rar ma înșel, tu ești 100% trollache.

| ColaDeCashmir a răspuns:

Trebuie sa te nasti asa. Dar e o posibilitate sa fii si tu mascul afla daca imi cumperi si citesti cartea. Scrie-mi pentru detalii.

| mariusssss6969 a răspuns:

Cea mai buna carte pe care o poti citii estei Pe Valurile Alfa

| Maria62n a răspuns:

Totu-i de testosteron. daca nu ai destul mergi la sala citeste o carte intra si iesi daca intelegi aluzia