| Stefania a întrebat:

Intrebarea pentru baieti! Ce nu va place la o fata?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sunt prea misogin ca să-ţi dau răspuns complet că mi-ar lua o săptămână. Dar am să-ţi punctez câteva caracteristici care mă îndepărtează de femei.
Aşadar, o femeie mă enervează (sau îmi displace) dacă:
Are fiţe, este materialistă (are pretenţia să-i plătesc eu tot), are inteligenţă scăzută, se machează des şi mult, e geloasă, e posesivă, e cicălitoare, nu ştie să mă aprecieze din punct de vedere intelectual, mă judecă nefondat, îmi violează intimitatea, mă înşeală, nu e-n stare să spună ce simte, e mironosiţă.
Noroc.

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Aici o gamă largă dacă vrei să-i spui aşa şi depinde de la persoană la persoană. Mereu apar întrebări de tipul asta şi nu înţeleg de ce. Depinde de caracterul băiatului. Întreabă-l pe el. Şi dacă vrei să ştii în general, băieţilor le plac fetele naturale şi aici mă refer ca comportament. Să fie ele! Atât! Baftă!

| Damian a răspuns:

Sa fumeze pe strada, sa sparga seminte, sa se imbrace ca o taranca, sa se comporte ca un baiat, sa se imbete, etc, ca scriu pana maine şi nu termin

| stefangeles a răspuns:

Nu-mi place expresia " Sunt prea buna pentru tine" in rest nu ma deranjeaza nimic happy

| andrei a răspuns:

Blonda...sa nu aibe machiaj si fara fite

| Liviu a răspuns:

Daca are machiaj cu tona pe ea deja... ma uit de la gat in jos
sa nu fie machiata happy
Vreau sa fie cat mai naturala... sa nu aibe pe ea 2 tone de machiaj
Sau si cu machiaj da trebuie sa iau spaclu de acasastraight face

Răspuns utilizator avertizat
| mysteryo_3033 a răspuns:

Pai sa fie bruneta si cu o chii caprui ca m-am saturat de blondelaughing...sa fie sipmatica, sa aiba mult umor, sensibila...nu mult machiaj ca stricabig grin

| DeDeee a răspuns:

In ziua de azi toate au fitze...si se dau cu 1 tona de fon de ten... ce'a mai frumoasa fata e aia naturala; x