| Ioana0002 a întrebat:

Iubitul meu de aproape doua săptămâni nu mai vorbește cu mine, vb foarte des și foarte rar dar in fiecare dimineața îmi da mesaj de buna dimineața și un alint. El are o fosta care era intr-un fel prietena cu mine și cred ca ne-a văzut împreuna acum o luna pe mine și pe el, el de doua sapt s-a schimbat nu ma mai alinta, de aproape doua săptămâni nu se mai întâlnește cu mine, zice ca are treaba dar înainte când ii ziceam sa ieșim iesea direct. S-a schimbat mult, am fost la o vrajitoare acum o sapt si mi-a ghicit in cărți ca fosta lui ii face vraji și mie și lui ca i-a făcut vraji, ea îmi dăduse o apa sa ma stropesc cu ea când ma întâlnesc cu el dar nu ne-am mai întâlnit pentru ca spunând vrăjitoarea ca din cauza farmecelor lui de aia nu se întâlnește pentru ca el dacă atinge apa aia se va dezlega de ele ..mereu zice ca iese și nu mai iese, in ziua in care am fost la vrajitoare mi-a dar sa aprind o lumânare și sa pun busuioc sub perna și am visat-o pe fosta lui cum mi-a zis ea, ca o sa o visez pe cea care ne-a făcut vraji. Eu nu pot sa ii spun lui ca are vraji făcute, in cărți zice ca el ma place dar nu poate sa se întâlnească cu mine din cauza farmecelor, am fost azi la vrajitoare și iar la fel mi-a zis ca una ne-a făcut vrăji, ca el ma vrea pe mine dar nu poate din cauza farmecelor ..nu știu ce sa mai fac, sunt confuza.El mai demult mi-a zis mie ca i s-au făcut farmece dar e imun la ele, dar se pare ca nu e ..Nu știu cum sa mai fac sa ma întâlnesc cu el, l-am sunat azi de 30 de ori sa-i zic sa se întâlnească cu mine și efectiv zice ca are treaba și ca îl disper dar tot nu se desparte de mine, nu face nimic ..noi stam de 2 luni și ceva ajutați-ma ca nu știu ce sa mai fac sa ma întâlnesc cu el, in fiecare săptămâna, se ducea la sala in fiecare zi nu lipsea și de cand l-am așteptat in fata salii sa îl iau in brațe sa atingă apa, nici nu s-a mai dus si nu i-am zis ca vin sau ceva.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vedetiva de viata ca sanse cu el nu mai sant

| Ioana0002 explică (pentru mgtow):

Nu mai sunt din cauza vrajilor? Pai dacă ma întâlnesc cu el și atinge apa ar putea sa mai fie.

| mgtow a răspuns (pentru Ioana0002):

Nu exista vraji

| RAY a răspuns:

Sanse ai mereu, doar trebuie sa crezi

| Ioana0002 explică (pentru RAY):

Ce pot sa mai fac.m-am rugat mult de el sa ne intanim, el dacă e sub influența vrajilor degeaba ii zic eu.

| Andreeush a răspuns:

Nu ești normală, tu crezi că dacă te duci la o vrăjitoare o să rezolvi ceva?
Mai bine renunță la prostiile astea și fii o persoană serioasă.

| alina2k18 a răspuns:

Baga-i un mesaj si spune-i ca vrei sa ii faci un sex oral adanc cu finalizarewinking sigur vine la intalnirewinking

| BlackRose03 a răspuns:

Am pierdut câțiva neuroni citind asta

| SupMates a răspuns (pentru BlackRose03):

Eu citind primele 3 randuri...

| GouDidodino a răspuns:

Sa nu tii prea mult ca se cloceste iar cand o sa te dai cu ea o sa puti ca dracu si atunci chiar nu se mai apropie de tine. Amin, ferească măicuță domnului, ferească Dumnezeu, amin