| sexycutza a întrebat:

Buna la toti, Funda! un program de facut video de exemplu din 2 video sau mai multe sa selectez secventele care imi plac din toate si sa transform intr-un singur videoclip? am incercat cu muvee reveal dar nu merge decat sa modifici un singur videoclip, HELP

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Movie Maker :X
Eu mereu il folosesc tongue
Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| sexycutza explică:

Pink 10 si unde gasesc asta? ...ca vreau sa filmez ceva si sa pun mai multe video din care sa selectez unele chestii si sa fac unul singur.la inceput sa fac sa apara si u nefect ceva sa scriu ceva.