| Pιтιкa a întrebat:

Buna lume:*!Deci baiatul cu care am stat toata vara dupa ce s`a despartit de mine la sfarsitul ei,a stat cu o fata...si in timpul relatiei cu ea se dadea la mine ma lua in brate etc. si imi spunea ca sta doar cu ea la misto.Apoi dupa un timp s`a despartit de ea si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el ca pe mine ma place.Si am acceptat,iar ea mi-a spus ca el cand mergea pe strada a intrebat`o unde se duce ca vrea sa-i spuna ceva,dar sa mentionez ca ea nu stie ca stau cu el,iar apoi intr-o zi cand am venit de la scoala am venit noi 3 si el se uita la ea si radea.Ce credeti?Isi bate joc de mine?sad P.S el mi-a spus sa nu`i spun ei ca stau cu el.Eu cred ca face asta doar ca daca eu numai vreau sa stau cu el sa aiba o alta sansa la ea.Voi ce credeti dati-mi si mie niste sfaturi va rog sunt disperata eu il iubesc enorm de mult

Răspuns Câştigător
| iluminous a răspuns:

Incearca sa fie smecher draga mea. vrea sa va aiba pe amandoua ca sa se poata lauda prietenilor lui.sau daca una din voi ii da papucii sa aiba una de rezerva.lasa-l in pace, ignora-l, nu mai umbla cu el.sunt baiat si stiu ce gandesc baietii.asculta-ma

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Simo0Sim a răspuns:

Iluminous si dutza au atata dreptate ca eu nici nu mai am ce sa comentez

| Bibilușșș a răspuns:

Draga mea.sta cu tine doar la misto,la ras. vrea sa vada daca poate sa te **** k daca nu poate sau daca reuseste te lasa si se duce la aia, k ea e mult mai "experimentata"... lasa-l, ignora-l:*