| cristin4ik a întrebat:

luna trecuta am facut vaccina contra cancerului de col uterin, doctorul mi-a zis ca mai trebuie sa fac inca doua, dar mai intii de altele doua trebuie sa fac altfel de vaccina, ca sa ma exprim mai corect am facut o vaccina impotriva cancerului... dupa, luna asta trebuie sa fac alt fel de vaccina, si dupa celelalte doua. Deci intrebarea era daca pot avea relatii sexuale in timp ce mi-a facut vaccina care nu are nimic cu cancerul, si in general... daca pot avea relatii sexuale la acest tip de vaccina, daca nu care e pericolul? Va rog mult un raspuns clar. Sper ca ma-ti inteles. Fundita

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se spune vaccin, nu vaccina, ce vrei să intelege m din ce scrii acolo? Cîti ani ai?

| cristin4ik explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da tu miai raspuns ca sa imi corectezi greselile sau sa imi raspunzi la intrebare, ca din cite vad ai inteles intrebarea...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru cristin4ik):

Bună! Din păcate nu stiu să i ti răspund la intrebare, dar de ce u mergi la medicul tău de familie? Sau la ginecolog, doar ei sint in măsură să i ti spună exact. Ce vîrstă ai?