| Maier_Briana_1995 a întrebat:

Bună.
M-am dezvirginat acum 3 săptămâni și am recent scurgeri mai maronii.
Ce ar însemna asta? DAU FUNDA :3

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca aceste scurgeri reprezinta de fapt "preludiul" inceperii menstruatiei. Fara sa precizezi tipul ciclului tau menstrual, precum si lungimea acestuia, este aproape imposibil sa ti se ofere un RASPUNS catusi de cat corect. Fiindca lipsesc complet informatiile minim necesare in privinta ultimelor cateva menstruatii, se pot formula doar/numai presupuneri si emite pareri dar lipsite de orice obiectivitate. Multa sanatate!

| Maier_Briana_1995 explică (pentru corbulalbrosu):

Mulțumesc mult.
Nu știu sigur când mi-a venit menstruația sau dacă am avut-o in luna mai.
Ieri am avut un act sexual cu el și am observat ca pe prezervativ a fost sânge.
Am crezut ca mi-a venit menstruația așa ca mi-am băgat jumătate de deget sa verific mai bine, sângeram eu.
Oare acum s-a rupt himenul?
Însă nu înțeleg de ce am scurgeri ușoare maronii, mi-am pus și un tampon crezând ca mi-a venit ciclul, însă in cealalta zi nu am avut absolut nimic

2 răspunsuri:
| Warthon_Dax_1997 a răspuns:

Da cu poxipol.Rezolva problemele de scurgere instant