| ThatLilith a întrebat:

M-am indragostit de un baiat de pe un grup pe WhatsApp si am nevoie de un sfat rapid, nu sunt sigura ca m-am îndrăgostit dar pur si simplu de 2 zile ma gandesc la el, e cu 2 ani mai mare decât mine.Astept un sfat. Daca scrieti raspunsuri proaste sau radeti de mine va ignor

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! O sa iti dai seama cu timpul. Doar pentru ca te gandesti la el nu inseamna ca te-ai indragostit. Sunt sigura ca o sa iti treaca.

| ThatLilith explică (pentru Aasdfghj):

Mulțumesc de răspuns si cred ca ai dreptate.Eram foarte confuza in ultimul timp si m-am gandit sa intreb pe cineva.

| Aasdfghj a răspuns (pentru ThatLilith):

Cu placere!

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Vorbește cu el și spune-i ca îl placi.

| Pantagruel a răspuns:

Folositi prezervativul.

| AmeliaD a răspuns:

Vorbește cu el față în față sau prin mesaje dacă nu vă cunoașteți. Puteți să mergeți afară la un suc. Dacă vă placeți reciproc, puteți să începeți o relație. Nu ai nimic de pierdut!