| biancaalinaa a întrebat:

m-am masturbat si mi-a curs sange, dar nu m-a durut deloc...s-a oprit dupa aia dupa putin timp din nou a inceput sa curga sange. Mai sunt virgina? ce s-a întâmplat? mentionez ca menstruatia mi-a venit dupa cateva saptamani.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Stii cum e,daca as vedea cu ochii mei sau o filmare as putea spune da,dar asa e greu de dat seama, poate ai menstra, poate ca a fost urina, poate ai avut orgasm si a fost ejaculare feminima cine stie, du-te la ginecolog si afli sau uitate acolo cu o oglinda vezi himenul sau nu? eu unu nu sunt ginecolog, nu am studii in privinta asta

| corbulalbrosu a răspuns:

In urma masturbarii intretinute NU ti-a disparut virginitatea si ca atare raspunsul corect este : bineinteles ca DA esti virgina in continuare. Chiar daca in urma unei miscari mai bruste, gresite sau neglijente ti s-a lezat, deteriorat sau rupt HIMENUL si drept urmarea te-ai DEFLORAT si din acest motiv s-au produs acele sangerari, chiar si in acest caz in acest moment esti VIRGINA si aceasta stare de VIRGINITATE se va mentine pana in momentul in care vei intretine primul contact sexual adevarat care va consta in introducerea unui penis real al unui baiat/barbat IN VAGINUL ''pasaricii''tale. Doar in acel moment va dispare starea de virginitate, pana atunci te poti masturba in continuare fata nicio teama sau retinere. Multa sanatate!

| OMFGConrad a răspuns:

Probabil pentru că a fost o sesiune de masturbare mai "sălbatică" ți-ai rupt himenul. big grin
Încă ești virgină și vei fi până când vei face sex.
Acum s-a întâmplat deflorarea ta, adică ruperea himenului.
Stai liniștită. Multă plăcere și sănătate! happy