| PysycutaVyselorTale a întrebat:

Buna ma adresez in special baietilor. Vreau sa va intreb daca va puteti da seama cand faceti actul sexual daca fata este virgina. Fara sa stiti daca este sau nu! Si nu prin sangerare! Daca nu mai este virgina intra tot asa penisul in vaginul fetei?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă băiatul are "PUŢINĂ" experienţă, atunci poate să-şi dea seama dacă fata e virgină!

În primul rând mie îmi place ca să-i fac întâi sex oral, în timpul preludiului, şi atunci se poate VEDEA himenul "intact"...

Apoi, dacă fata nu mai este virgină, penisul intră "mai uşor" în vagin deoarece NU întâmpină acea "rezistenţă" din partea himenului ( care deja este rupt )!

În schimb, dacă fata e virgină, la penetrare se "forţează" puţin pătrunderea ( chiar de mai multe ori ) pentru a rupe himenul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru bursuc001):

Raspunsul lui bursuc001 e cam tot ce iti trebuie pentru intrebarea ta. A explicat bine, pe scurt.

2 răspunsuri:
| catosp a răspuns:

Daca ala micu' joaca inauntru ca limba de clopot atunci sigur e virgina...in urechi...