| anonim_4396 a întrebat:

Ma aflu intr-o dilema...nu inteleg ce simt pentru un baiat. Atunci cand nu suntem amandoi si trec zile bune in care nu ne-am vazut deloc, dar am vorbit, imi este dor de el si imi imaginez tot felul de chestii gen saruturi, imbratisari cu el care ar fi perfecte in momentul ala si ca imi plac atat de mult. Si cand ne vedem bam parca nu simt nimic, parca iau un om oarecare in brate. Ma iubeste mult, ii spun ca si eu il iubesc, dar nu suntem impreuna intocmai pentru ca eu nu cred ca asta e iubire...am nevoie de ea, dar nu ar trebui sa o simt poate chiar mai intens atunci cand o traiesc decat atunci cand doar imi fac eu filmulete in cap? Ce e asta? nu ma inteleg

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De parca voi ati simti ceva in afara de a va folosi de noi in interes personal, cand te plictisesti si nu ai ce face isi este dor de un catelus

| Elena9328 a răspuns:

E doar un atașament

| MihaelaElla97 a răspuns:

Asta este doar un sentiment de atasare, obisnuinta. Ai vorbit o perioada cu el si te-ai obisnuit sa fie acolo iar cand nu vorbiti e acel sentiment de goliciune. Cred ca ar fi ok sa il lasi cateva zile in pace si sa meditezi asupra acestui lucru. Daca dupa acea perioada iti mai fuge gandul la el posibil sa il placi dar daca ai si uitat ca exista..stii raspunsul.