| daniela4545 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine? Imi place de un tip, si stiu sigur ca si el ma place, dar e cam timid, asa ca va trebui sa ii spun eu prima ce simt. Aveti idee ce sa spun, cum, si in ce situatie sa spun asta? Multumesc anticipat, v-am pupat!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu ce te atrage acest baiat? faza cu placutul la voi e ceva relativ, poate va suferi apoi acel baiat

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai indicat loc in care ati putea sa fiti doar voi in 2 si sa tot discutati despre ''verzi si uscate'', ar fi o cafenea, intr-un bar, sau o cofetarie, ori pur si simplu in timpul unei plimbari asa aiurea, fara nici un tel pe strazi sau intr-un parc. Incearca si vei vedea ca subiectele de disctie vor apare spontan si se vor derula una din alta fara fara efort si/sau fara sa-ti dai seama. Succes!

| daniela4545 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc, dar spre fericirea mea lucrurile astea se intampla deja happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi si spune ce apreciezi la el, imediat dupa ce intri in vorba cu el asa normal. si poti Deveni putin mai touchy cu el, daca il impingi tu sa devina mai intim atunci poate isi arata sentimentele fata de tine.
Cauta pe YouTube "cum sa faci un barbat sa devina nebun dupa tine" dar ai grija sa nu lesine laughing