| Clauditza999 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine va rog? Pe data de 29 iunie mi-a venit menstruatia, si mi s-a gatat pe 3.In data de 4 am facut sex cu prietenul meu,ne-am protejat,iar seara cand a venit la mine, am facut-o iar, de data asta nu ne-am protejat, dar a scos`o afara inainte sa se termine.Ma sperie faptul ca imi curge o secretie putin maronie.Ce poate fi? Va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| yooo123 a răspuns:

Pai ce sa spun aveti grija ce faceti ca sexul asta nu-i o joaca de copii mai ales daca tu nu esti pregetita pentru un copil. Eu spun ca sanse sunt sa ramai dai foarte mici deorece el a ejaculat afara insa cum am mai spus la multe fete exista si inainte sa ejaculeze o substanta mica de spermatozoizi care curg fara sa isi de seama. Folositi prezervativ de acum.Insa pentru linistea ta fa-ti un test de sarcina dupa 21 de zile ca sa fii sigura. Te costa intre 8-10 lei. Mult succeslove struck

| sebysebyca a răspuns:

Prietenul tau e gay? ma gandesc ca poate nu a facut baie dupa ce a facut sex cu iubitul lui si de aici vine secretia aia maronie... apropo, e urat mirositoare?

| Alina190 a răspuns:

Secretia aia e posibil sa fie o infectie ceva. Daca a scos-o afara inainte sa termine e ok, nu ramai insarcinata. Iar de vreun lichid pe care il elimina inainte de sperma si care ar contine spermatozoizi, ei bine, mie una nu mi s-a intamplat pana acum.