| BobuGamerul2222 a întrebat:

Buna, ma cheama Mirel, cand ma masturbez ejaculez din prima un lichid lipicios, transparent,
am ceva la penis?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori ai, Mirel?

| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic nu ar trebui sa ai motive de ingrijorare. Mai ales daca pe urma sperma ejaculata are aspect... normal d.t.p.d.v. Sanatate!

| ywar a răspuns:

Ai! Esti Mirel Virinel! Barbat de barbat! Esti boss de boss pe barosaneala. O sa iasa valuri, valuri de albus.
Acum te poti duce sa-ti continui jocurile! Baga niste bani pe jocuri. Furi cardul' lu' tati si lu' mami si iti iei iteme bune. Fa-ti cadou de mos tepos un set nou!

| Paenalte_Alexandru_1997 a răspuns:

Salut! Totul este in regula! Acel lichid este preejaculator!

| Jogo211 a răspuns:

Acela este copilul tau, drag Mirel.