| Christy a întrebat:

Buna ma numes Christy am o intrebare la 15 ani este destul sa am marimea penisului cand nu este in "erectie" deci este normal ne excitat etc... sa am lungimea de 9 si grosimea de 3 iar can este in "erectie" sa am lungimea de 15 si grosimea de 5-6 mentionez ca inca sunt virgin?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E absolut suficient.

| oz a răspuns:

Daca o aveai la repaus de 9...si la "antrenament"(spunea-i ca esti virgin) de 8 atunci era o problema.Esti sanatos tun...esti normal.

| Antonimu a răspuns:

Mai trebuie pana la 20 - 21 cm... dupa aia o sa fi normal laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ok si suficient...mai multe informatii gasesti aici: http://tehnici-potenta.uv.ro/