| Darkbot1 a întrebat:

Bună, mă numesc And, i am 15 ani si din clasa a 6-a imi place de o fata din clasă. Nu i-am spus nimic pana în clasa a 7a când am devenit cei mai buni prieteni. Când am întrat în clasa a 8a am ajuns sa o cunosc foarte bine și m-a întrebat din senin dacă vreau sa aflu de ce nu ma place și-mi zice " Știu ca ma iubești dar nu vom fi niciodată ceva mai mult decât niște prieteni" când am auzit asta am fost distrus, am încheiat discuția și n-am mai vorbit cu ea vreo 3 săptămâni pe Instagram. De curând m-a întrebat dacă o iubesc, eu ca un prost ce sunt i-am zis ca da, de atunci am început sa vorbim în fiecare zi. Ce credeți ma place sau vrea altceva? Sau credeți ca merita s-o iubesc?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa te cheamă? And? Sau este prescurtare de la Andrei

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ta nu poti vorbi de iubire, mai bine ocupă te serios de scoală, si lasă prostiile cu fete iubiri, mai asteaptă după 18 ani sa te gîndesti la fete nu acum.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Se joaca cu tine, ca-i inca imatura.
Asta nu-i iubire, doar simpatie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Invita fata la cate o plimbare in 2 si in functie de ce iti raspunde iti vei da seama daca prietenia ei este pe bune sau doar asa de... fatada. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da, te vrea in relatie.