| devorbacugrasuta a întrebat:

Ma numesc Andreea am 13 ani și simt ceva pentru un baiat.Da la un moment dat el mi-a spus că mă iubește in glumă dar acum nu mă ia in serios.Acum i-am scris pe viber ce face dar el mi-a raspuns ce vrei fa.Nustiu ce să înțeleg vărog ajutațima sunt confuză

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Copii la 13 ani nu pot face diferenta dintre gluma si chestiis rioase ca dragostea!
Baiatul ala a glumit, dar tu fiind atat de mica si nestiutoare, ai luat-o in serios.
Eu spun sa-l lasi in pace, pentru ca a glumit pe seama ta si acum probabbil rade.
Vezi-ti de scoala si nu-i mai scrie, ca te-ai facut destul de ras.

| Meyourfriend1234 a răspuns:

Doar vrea sa faca misto de tine. Dur, dar adevarat. Ignora-l. Daca te mai deranjeaza, da-i un rekt bun. Funda?