| Andrei200149 a întrebat:

ma numesc Andrei si am 16 ani, vreau un sfat daca se poate deci sa incepem.
Am o verisoara de 21 ani suntem foarte apropriati unul de celalalt si sincer sa fiu m-am indragostit de ea pur si simplu am fantezi cu ea si ceva imi zice ca si ea ma doreste dar nu stiu sa ii zic sau sa nu ii zic ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Sărut-o pasional și vezi ce reacție are.

| Andrei200149 explică (pentru mihai69):

Mi-e teama...

| mihai69 a răspuns (pentru Andrei200149):

Atunci suspină în taină mai departe...

| SG1995 a răspuns:

Ce tip de veri sunteți? Nu recomand o relație dacă relație de rudenie nu e de cel puțin gradul 4, adică părinți voștri sunt veri de gradul 3.

| Andrei200149 explică (pentru SG1995):

Suntem de gradul 1...

| floriana132000 a răspuns (pentru Andrei200149):

Nu iti recomand. Dar daca ti se pare misto si iti surade ideea, ok. Dar sa nu afle nimeniwinking

Răspuns utilizator avertizat
| aladin83 a răspuns:

Lasa sa si aleaga si ea un prieten.nu pe tine.

| perezlucia33 a răspuns:

Dacă ai impresia ca și ea te place spune-i ce simti