| Ionutsss95 a întrebat:

Bună, ma numesc Ionuț, sunt cu o fata de 3 luni, iar timp de 3 luni nu am făcut nimic, acum 2 zile a fost primul act sexual, eu sunt mai fără inhibiții în pat, în timp ce eram în pat cu ea, am făcut poziția 69, ea mi-a propus sa ii dau limbi în fund ca cică ii place, i-am dat nimic de spus, credeți ca e ceva rușinos în asta? Mulțumesc nu vreau sa râdeți, vreau răspunsuri de la fete

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu, ce sa fie rusinos in asta? E ok sa faceti ce vrei voi atata timp cat amandoi va simtiti bine. Nu conteaza parerile altora despre viata voastra intima.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i rusinos, doar foarte scarbos si total fara sens, fiindca in fund nu sunt puncte erogene.

| mihai69 a răspuns:

Dacă e de comun acord, nu e nimic rușinos.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nimic nu e de ras in materie de sex, atat timp cat voua va place.
Eu nu as fi facut tot tacamul din prima, dar nu toti suntem la fel.
Sexul ar trebui sa fie rusinos, asta e o parte din farmecul lui. Cu cat e mai tabu, cu atat te simti mai bine facandu-l.

| Sofer a răspuns:

Dacă va plăcut e tot ce contează. Nu e nimic rusinos.

| alina2k18 a răspuns:

Nimic din ce faci in pat nu e rusinos atat cat ambii parteneri dorescwinking
Mie una nu-mi plac limbile in fund, nu ma excita DELOC.

| mastadont a răspuns:

Dacă i-a plăcut și dac a fost curată și te-ai simțit bine nu e rușinos. Dacă sunteți maturi și păstrați ce faceți în pat doar între voi atunci nu văd care e problema.

| Hollyg a răspuns:

Nu este nimic rușinos in artele sexului. Sunt fete cărora le place sunt fete cărora nu. Si asta depinde de punctele erogene ale fiecăruia!?

| Ionutsss95 explică (pentru Hollyg):

Mulțumesc frumos pentru răspuns, e plăcut pentru femei sa primească limbi acolo?