| Laviniiaa a întrebat:

Ma numesc Lavinia am 17 ani si am stat cu un baiat 3 ani de zile in aceasta relatie au fost mai multe evenimente neplacute el era foarte gelos si am fost si lovita si cu toate ca tineam f mult la el ne-am desp, am stat desp 3 luni si acum cateva zile m-a sunat si m-a invitat la ziua lui si am refuzat, si a 2-a zi m-au rugat niste prieteni de -ai lui. sa ma duc si ma inteleg bine cu ei si imi era oare cum sa ii refuz m-am dus si ei au plecat si am ramas cu fostul. si o inceput sa planga ca ii pare rau ca acum si-a dat seama ca ma iubeste si nu poate sta fara mine si etc si sa ii mai acord o sansa.si cu greu am acceptat ca inca mai am sentimente.straight face ne-am impacat de 2 zile el ma cauta ma suna.thinking da mi-e frica. sa nu ajung iar sa sufar. cum sa procedez.sad. nu stiu ce sa fac ...eu ma abtin pe cat posibil sa nu il caut ca incep sa ma atasez si nu prea sunt sigura.sad nu stiu ce sa fac crying Ajutati-ma! Va rog!sad :X Va multumesc!

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Consulta-te cu @Anaa, e 5 intrebari sub tine, are aceeasi problema si aceeasi intrebare.
Noi aici suntem tampiti, chiori si orbi!

| consiliera a răspuns:

Decizia ta sa-i mai acorzi o sansa.Asta e.Sa fii atenta sa nu te mai bruscheze.Sa nu-i mai permiti sa te mai loveasca.Prima data e vina lui.A doua oara e vina ta, ca i-ai mai permis.Vezi cum decurg lucrurile.Sunt oameni care se schimba, poate el e unul dintre ei.Fii atenta.

| MissLaura a răspuns:

Fii putin indiferenta si vezi cum reactioneaza...si daca el te vrea inapoi inseamna ca tine la tine mult! bafta!

| EncoreAbcd a răspuns:

Buna Lavinia. Ce pot sa spun vecina mea are aceeasi problema trebuie sa mentionez cao invineteste la maini (atat am vazut eu ) a fost foarte greu sa o fac sa spuna ce a patit spunea ca din joaca dar... il iubeste prea mult se cearta aproape zilnic si batai si toate cele, parerea mea ar fi sa iti demonstreze ca te iubeste sincer nu doar din cuvinte, asa poate sa iti zica oricine te iubesc dar daca nu ai dovezi si nu vine din inima, nu prea vad rostul... sa nu ajungi la punctul sa iti fie frica de elwinking bafta happy

| DuțuAlex a răspuns:

Deschide-ti bine ochii si incearca sa fi mai indiferenta cu el un timp pana cand vezi ce si cumwinking

| RebelSoul_4899 a răspuns:

Mai bine ma bagi in lista si iti spun 2-3 cuvinte acolo. insane_rebel_soul12@yahoo.com

| nasu_6923 a răspuns:

Sall lavinia
sunt nasu eu iti dau un sfat uital aceasta relatie nu mai este de lunga durata asa eream si eu dar acum sunt singur si nu am prieteni